DIDMENINĖ PREKYBA 

NAUJA 

STILINGA 

KOKYBIŠKA 

AVALYNE

R. Giniočio įmonė Rimlina – nuo 1998 m. didmenine prekyba avalyne užsiimanti verslo partnerė Lietuvos ir užsienio kompanijoms, siekiančioms klientui siūlyti tik kokybiškus, stilingus ir patogius batus.

Rimlina Lietuvos avalynės rinkai pristato naujus, mados tendencijas bei plataus klientų rato norus atitinkančius vyriškos, moteriškos bei vaikiškos avalynės modelius ir nuolat atnaujina siūlomų batų asortimentą. Savo klientams siūlome avalynės modelius, kuriamus stilingiausių batų gimtinėje – Italijoje, taip pat bendradarbiaujame su tiekėjais iš kitų Europos šalių – Vokietijos, Lenkijos ir kt.

Siekiant auginti stabilią įmonių partnerystę, 2012 m. Rimlina tapo oficialiu itališkos avalynės gamintojo Inblu atstovu Baltijos šalyse. Šis bendradarbiavimas – svarbus mūsų įmonės, kaip patikimo bei atsakingo verslo partnerio įvertinimas, leidžiantis Lietuvos bei kaimyninių šalių rinkoms tiekti itin kokybiškas bei patogumu išsiskiriančias šlepetes ir basutes vyrams bei moterims Inblu.

Lietuvos bei kaiminyninėse rinkose Rimlina taip pat atstovauja ir platina Grisport avalynę. Grisport - aktyvaus kalnų sporto žinovų už unikalias batų savybes pripažintas trekingo, darbo bei laisvalaikio batų gamintojas. Visų šių kategorijų avalynę platiname Lietuvoje ir aplinkinėse valstybėse. 

Be oficialios avalynės prekės ženklų distribucijos paslaugų, taip pat užsiimame didmenine prekyba stock tipo batais. Mažmeninės prekybos avalyne įmonėms siūlome naujų moteriškų ir vyriškų batų, kurių asortimentas atnaujinamas kas 2-3 savaites, tad iš ko pasirinkti visada turite tiek Jūs, tiek Jūsų klientai. 

Jei ieškote naujų kokybiškų batų tiekėjo savo verslui – kviečiame kreiptis į mus žemiau nurodytais kontaktais. Esame patikimas avalynės verslo partneris, su kuriuo gera dirbti ir augti!