UŽSAKYMAS

 

Susidomėjusius mūsų siūloma avalyne kviečiame visų pirma su mumis susisiekti kontaktuose nurodytu telefonu, elektroniniu paštu ar Skype. Aptarsime Jūsų tikslus ir poreikius ir paruošime turimų vyriškų, moteriškų ar vaikiškų stock batų pasiūlymus ar atsiųsime Jums naujausius siūlomos Grisport ar Inblu avalynės katalogus su kainomis.

Jei Jus domina su Rimlina atstovaujamos Grisport ar Inblu avalynės modeliais susipažinti gyvai, susisiekite – su malonumu į Jūsų įmonę atvyksime su pavyzdiniais batų modeliais ir šių batų savybes bei bendradarbiavimo galimybes pristatysime plačiau.

 

PRISTATYMAS

 

Pasirūpiname didmeninių avalynės užsakymų transportu Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, tad Jums nereikia atskirai koordinuoti prekių pristatymo.

Bendradarbiaujame su patikimomis logistikos paslaugas teikiančiomis bendrovėmis. Priklausomai nuo užsakymo bei sandėlyje turimų avalynės kiekių, prekes išsiunčiame per 2-3 darbo dienas. 

BATŲ PARODOS

 

Du kartus per metus organizuojame Grisport ir Inblu avalynės parodas Lietuvoje ir Latvijoje. Parodose galite iš arčiau susipažinti su mūsų pristatomais Grisport trekingo, laisvalaikio bei darbo avalynės modeliais bei Inblu kambarinėmis šlepetėmis ir lauko basutėmis. Parodų metu taip pat plačiau pristatome išskirtines šių gamintojų avalynės savybes.

Jei Jus domina galimybė apsilankyti viename šių renginių, atsiųskite mums elektroninį laišką su nuoroda “Batų parodos”, pridėdami savo kontaktus - būtinai susisieksime ir pakviesime į artimiausią renginį.