anna fidanza

 

Anna Fidanza prekės ženklo moteriška avalynė – Itališkos mados tendencijų išraiška basučių, žemakulnių ir aukštakulnių batelių, balerinų bei aukštaaulių batų pavidalu.

Šio batų gamintojo kolekcijos pasižymi naujausias mados kryptis atkartojančiu dizainu, suderinamu su klasikinėmis moteriškos avalynės vertybėmis: kokybiškos odinės medžiagos ir klasikiniai siluetai, leidžiantys Anna Fidanza avalynę pritaikyti prie aprangos tiek dienai, tiek vakarui. Dėl savo aiškios orientacijos į mada besidominčias klientes, šio prekės ženklo avalynė populiari tiek tarp jaunesnių, tiek tarp vidutinio amžiaus klienčių.

Rimlina yra Anna Fidanza moteriškos avalynės importuotojas Lietuvoje.

 

image description

 

Befado – gerai Europoje žinomas kokybiškos vaikiškos ir kambarinės avalynės gamintojas iš Lenkijos.

Befado batų gamyboje apjungia pažangiausias technologijas, ilgametę patirtį bei išskirtinį dėmesį tinkamam avalynės dizainui – visi šie gamybos principai leido Befado tapti pripažintu ir patikimu kambarinės ir lauko avalynės vaikams bei paaugliams prekės ženklu.

Kadangi nuo mažų dienų nešiojami batai daro įtaką, kaip vystosi vaikų pėdos, siekdami užtikrinti sveiką mažųjų klientų augimą Befado avalynės modelius kuria remdamiesi profesionalių ortopedų ir antropologų rekomendacijomis. Už atsakingą požiūrį ir ilgalaikę partnerystę, šis gamintojas kasmet apdovanojamas “Healthy Feet” (liet. “Sveikos pėdos”) sertifikatu, kuris patvirtina kad Befado batai vaikams garantuoja sveiką pėdučių vystymąsi nuo pirmųjų avalynės nešiojimo metų.

Rimlina užsiima didmenine Befado avalynės prekyba ir šio prekės ženklo batų distribucija. Savo mažmeninės prekybos klientams siūlome Befado vaikiškus batus ir šlepetes darželiui ar mokyklai, vyriškas ir moteriškas kambarines šlepetes bei kambarinę avalynę paaugliams.
 

Befado vaikiškos avalynės katalogas (spauskite, kad atidarytumėte):

Screen Shot 2014-06-03 at 22.36.24Befado suaugusiųjų avalynės katalogas (spauskite, kad atidarytumėte): Screen Shot 2014-06-03 at 22.38.39