laisvalaikio avalyne vyriska

 

 

Vaikščiojimo patogumą ir avalynės ilgalaikiškumą užtikrinančios Grisport technologijos taip pat pritaikomos šio prekės ženklo batams laisvalaikiui. Šioje kategorijoje Grisport pristato dvi avalynės linijas: Light Step ir Active.

Itin lengvi ir patogūs Light Step laisvalaikio batai – Grisport pasiūlymas miesto gyventojams, ieškantiems itin patogios klasikinio dizaino avalynės. Versta oda dengti batai su Anti Schock smūgius sugeriančia sistema padams leidžia stilingai mėgautis tiek trumpais kasdieniais, tiek ilgesniais savaitgalio pasivaikščiojimais mieste. Dalis Light Step linijos modelių taip pat gaminami su Aerata technologijos padais, užtikrinančiais galimybę pėdoms laisvai kvėpuoti ir džiaugtis maksimalios gaivos bei komforto jausmu visą dieną.

Laisvalaikio avalynės linija su Active technologija pristato vyriškus ir moteriškus batų modelius, skirtus aktyviems žmonėms, vertinantiems išskirtinį komfortą. Vandeniui atspari bei orui pralaidi Gritex membrana bei speciali storesnių avalynės padų technologija leidžia batais pasitikėti bet kokiomis oro bei paviršių sąlygomis ir be rūpesčių aktyviai leisti laiką mieste bei gamtoje.

Daugiau apie Grisport avalynę skaitykite čia.