Per daugiau nei 30 veiklos Grisport Europoje įsitvirtino kaip vienas didžiausių kalnų vaikščiojimo batų (angl. trekking) gamintojų, profesionalų pripažįstamų už išskirtinę avalynės kokybę ir naujausias gamybos bei medžiagų technologijas.

Patogumas, kokybė bei pažangios medžiagos – esminiai Grisport batų gamyboje taikomi principai, leidžiantys klientams pristatyti aukščiausius standartus atitinkančią trekingo, laisvalaikio bei darbo avalynę. Šiuo prekės ženklu pažymėti batai Italijoje gaminami jau nuo 1977 metų.

DAUGIAU APIE GRISPORT AVALYNĘ GALITE SUŽINOTI OFICIALIAME PUSLAPYJE:

EITI Į GRISPORT.LT

TREKINGO/TURISTINĖ AVALYNĖ

DAUGIAU

LAISVALAIKIO AVALYNĖ

DAUGIAU

DARBO AVALYNĖ

DAUGIAU

GRISPORT GAMYBOS TECHNOLOGIJOS

Grisport sukurta Gritex® vandeniui nepralaidi membrana leidžia batui kvėpuoti, išlaikydama atsparumo vandeniui savybę. Gritex® membrana avalynei suteikia iki keturių valandų apsaugą nuo lietaus ir sniego, šaltomis oro sąlygomis pėdoms užtikrindama šilumą, o šiltomis – leisdama joms laisvai kvėpuoti.

Originalūs vandeniui nepralaidūs Spo-Tex® pamušalai neleidžia sniegui ar lietui patekti į bato vidų, tačiau dėl savo poromerinės struktūros leidžia pėdai kvėpuoti, praleisdami orą į išorę pro tūkstančius mažų mikroporų. Rezultatas – šiltos ir sausos pėdos, nepaisant to kaip šalta ir šlapia lauke.

Sympatex® yra beporė membrana, kuri “nematomai” įsiūnama tarp išorinės bato medžiagos (odos ar tekstilės) ir bato pamušalo. Ši itin lengva, lankstumu (iki 300% tamprumas), atsparumu vandeniui bei oro pralaidumu pasižyminti membrana užtikrina apsaugą nuo atšiaurių oro sąlygų bei savo terminėmis savybėmis garantuoja aukščiausią komfortą.

Vibram padai

Patentuota avalynės padų technologija Vibram sukurta alpinizmui, tad užtikrina maksimalų padų sukibimą su bet kokiu paviršiumi ir užkerta kelią slydimui. Dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo temperatūrų pokyčiams Vibram padai naudojami alpinistų, darbo, karinei ir kt. specifinei avalynei, reikalaujančiai atitikimo aukščiausiems kokybės standartams bei prisitaikymo prie įvairių gamtinių bei vidaus sąlygų.