DAUGIAU APIE GRISPORT:

GRISPORT.LT SVETAINĖ

Grisport trekingo/turistinė avalynė – plačiai pripažinta tiek šio sporto profesionalų, tiek mėgėjų: tai kokybiškas apavas, leidžiantis gamtoje leidžiamu laiku mėgautis saugiai ir patogiai.

Visus Grisport trekingo batus dengia vandeniui atspari bei pėdoms kvėpuoti leidžianti Gritex membrana, naudojami Vibram bei kitų technologijų nuo slydimo apsaugantys padai bei aukščiausios kokybės oda. Trekingo kategorijos kolekcijoje yra tiek vyriškų, tiek moteriškų avalynės modelių. Specialiai šaltiesiems metų sezonams sukurti ir žieminiai batų modeliai, užtikrinantys maksimalią apsaugą nuo šalčio.

Ši avalynė tinka ne tik vaikščiojimui kalnuose, bet ir kitai aktyviai veiklai lauke: žūklei, medžioklei, pasivaikščiojimams, kur svarbios avalynės terminės ir apsauginės savybės.

Žemiau galite susipažinti su pavyzdiniais Grisport trekingo batų modeliais. Susidomėjus šios avalynės prekybos galimybėmis, kviečiame susisiekti apačioje esančiais kontaktais – atsiųsime naujausius avalynės katalogus ir/ar sutarsime dėl pavyzdinių modelių apžiūros.

GRISPORT.LT SVETAINĖ