inblu – Europoje ir už Atlanto klientų plačiai pripažintas ir mėgstamas kambarinės bei lauko avalynės prekės ženklas.

inblu gamintojo moto “We care for your feet” (liet. “Mums rūpi Jūsų pėdos”) puikiai apibrėžia vertybes, kuriomis paremta šių šlepečių bei basučių gamyba: kiekviena avalynės pora turi be priekaištų atitikti aukštus patogumo bei klientų pasitenkinimo reikalavimus. Ši itin aukštos kokybės itališka kambarinė bei lauko avalynė prieinama už plačiam vartotojų ratui priimtiną kainą, tad patogiai ir stilingai jaustis ilsintis ar vaikštant gali visi: vaikai, moterys ir vyrai, kuriems svarbus pėdų komforto jausmas.

Poliuretano sluoksnių padai bei kokybiški, ryškių spalvų ir įvairių dizainų batviršiai leidžia Inblu šlepetėms ir basutėms išsiskirti ne tik patogumu ir stilingumu, tačiau ir lengvumu, higieniškumu bei ilgalaikiškumu: savybėmis, itin svarbiomis ieškant kokybiškos avalynės už prieinamą kainą.

Be kambarinių šlepečių, basučių bei vasarinės avalynės, inblu taip pat pristato kokybišką ir patogią medicininę avalynę, skirtą medicininės priežiūros įstaigų darbuotojams.

Šių stilingų bei itin kokybiškų šlepečių bei basučių vaikams, moterims ir vyrams prekyboje kviečiame bendradarbiauti mažmeninės prekybos avalyne, rūbais ir kitas įmones bei specifinės (medicininės) avalynės prekybininkus. Susidomėjus bendradarbiavimo galimybe, kviečiame susisiekti žemiau esančiais kontaktais.

INBLU KAMBARINĖ AVALYNĖ

DAUGIAU

INBLU VASARINĖ AVALYNĖ

DAUGIAU

INBLU MEDICININĖ AVALYNĖ

DAUGIAU
INBLU E-PARDUOTUVĖ